Eski Iğdır Tuzluca İlçe Başkanı Bekir Can, Hakkında Çıkan Haberlere Asılsızdır

Eski Iğdır Tuzluca İlçe Başkanı Bekir Can, Hakkında Çıkan Haberlere Asılsızdır 

Eski Tuzluca İlçe başkanı Bekir Can, son günlerde hakkında çıkan asılsız haberler nedeniyle bir gazeteci gereği olarak açıklamasını gerçeği uygun gördüm.

Gazeteci Tahir Kavri'nin açıklamasında, “Eski Iğdır Tuzluca İlçe başkanı Bekir Can, hakkında son günlerde sosyal paylaşımdan yer alan bir takım asılsız sosyal paylaşımda igdirhaber.com adılı sayfadan paylaşım ve yorumlar yapılmaktadır. Kasıtlı olduğuna inandığımız bu haber ve yorumların, Bekir Can'ın hizmetlerini gölgelemeye yönelik olduğunu düşünüyoruz.

Şahsi geçmişi, siyaset adamlığı ve hizmetleriyle ismi topluma mal olmuş Eski Tuzluca İlçe başkanı Bekir Can’ın kamuoyu nezdindeki yeri ve konumu izahtan varestedir. Bu günlerde, hakkında yapılan sosyal paylaşımda igdirhaber.com adılı sayfadan

 haberlerin AK Parti’yi yıpratma, İlimize ve ilçemize yapmış olduğu hizmetleri karalama ve de siyasi ayak oyunlarına zemin hazırlamaya matuf olduğunu düşünüyoruz.

Bu asparagas tarzı haberleri yapanları kınıyorum ve kamuoyunu yanıltmaya yönelik bu tür haberlerin sosyal paylaşımdan etiği ile bağdaşmadığını ifade etmek isterim” Gazeteci Tahir Kavri.

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Yazar Hakkında

Türkiye Ve Avrupa, Ulusalcı Gazete / Yazarı...