HKBD BARIŞ BAŞKANI ŞEMSEDDİN BAŞAK'IN ABLASININ İNEKLERİNİ ÇALAN BELLİ DEDİ

HKBD BARIŞ BAŞKANI ŞEMSEDDİN BAŞAK'IN ABLASININ İNEKLERİNİ ÇALAN BELLİ DEDİ

DEVLETİN YETKİLERİ BU ÇALANLARI HAKİM KARŞISINA NEDEN ÇIKARMIYORLAR?

GÖRGÜ TANIĞI İSİMLERE KADAR VERİYOR DEVLET ELİMİZDE SOMUT DELİL YOK. ALAMIYORUZ DİYORLAR. IĞDIR KARAKOYUNLU İLÇESİ ERGENEKON MAHELLESİNDE ANNEMİZİN CENAZE GÜNÜNDE ŞEREFSIZLER CENAZEMİZİ ACIMIZI BIZE ZEHİR ETTİLER. İNEKLERİMİZİ ÇALDILAR DİYEN AHMET ÖZTÜRK DEVLET NEDEN BİZE YARDIMCI OLMUYOR DİYOR.

TÜM MAL VARLIĞIMIZI ÇALDILAR BU İNEKLERİMİZİ ÇALANLARA HER İKİ CİHANDA DAVACI OLACAĞIZ BİZİ PERİŞAN ETTİLER. ALLAH BELALARINI VERSİN HEM BİZE BAŞ SAĞLIĞI DİLEMEYE GELDİLER HEMDE İNEKLERİMİZİ ÇALDILAR

İYİ NİYETİMİZİ KULLANDILAR BU HIRSIZ ALCAKLARDAN HESAP SORULMAZSSA BU DEVLETE ASLA GÜVENİMİZ KALMIYACAK HIRSIZLAR BELLİ HIRSIZLIĞA DEVAM EDİYORLAR VE HIRSIZLARI BİLEN KADININ SES KAYITLARI SAVCILIKTA VAR AMA KADIN KORKUYOR EĞER ÇIKIP KONUŞURSAM KOCAMIN KARDEŞLERİ BENİ VURACAKLAR DİYOR.

GAZETECİ TAHİR KAVRİ'NİN HEP HAKLIDAN YANA YAZILARINI OKUDUK DERDİMİZİ ONA AKTARDIK. BU HIRSIZLARIN PEŞİNİ BIRAKMASIN OTUZ YILLIK EMEĞİMİZİ ÇALDILAR ALLAH'TAN BULSUNLAR İNEKLERİ ÇALINAN VE DEVLETTEN HİÇ BİR YARDIM ALAMIYAN AHMET ÖZTÜRK SESİMİZİ DUYUN DİYE HAYKIRIYOR.

TÜM MAL VARLIĞIM 8 İNEĞİMDİ ONLARIDA DEVLETİN SENSİZLİĞİ BİZİ ÜZÜYOR. ÇALDILAR DEVLET BU ÇALANLARI NEDEN KORUYOR? DEVLET YETKİLERİ NEDEN DOSYA KAPATILDI? NİÇİN BE NEDEN YASALARINI KULLANMIYOR? VİCDANLI HAKİMLER VE SAVCILAR BİZİM SESİMİZİ DUYSUNLAR. ADRES YERİ, ERKENEKON MAHALLESİ KARAKOYUN, IĞDIR

MAĞDUR AİLE AHMET ÖZTÜRK

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Tahir Kavri, Medya Gurubu Iğdır temsilcisi ve Ulusalarası Temsilcisi

Son Haberler
26 Haz 2022 13:22 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi
26 Haz 2022 9:05 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi
25 Haz 2022 20:22 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi
24 Haz 2022 12:46 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi