Squid Game

Squid Game netfilix dizi olarak son zamanlarda oldukça popüler olmaya başladı.

Netflix dizisi olan squid game son zamanların popüler dizisi halene geldi squid game küçük yaştaki çocuklar için problem olmaya başladı.

Senaryosu daha önceden yazılan ve uzun süredir kimse senaryosuna bakmayan ancak son günlerde gündem konusu olan squid game dizisi ne olduda bukadar popüler olmayı başardı.

Güney Kore yapımı olan hayatta kalma, gizem, gerilim ve korku konulu drama televizyon dizisi Squid Game, Belçika'da krize neden oldu. Tüm dünyada izlenme rekoru kıran diziyi izleyen ilkokul öğrencileri, tenefüste "Kırmızı Işık, Yeşil Işık" oyunu oynayarak, birbirini tokatlayıp oynuyorlar.

Ufak yaştaki çocuklara kötü örnek olmaya başlayan squid game dizisi ilerleyen zamanda ne gibi sorunlara neden olacak belli olacak ülkemizde böyle şeylerin olmaması adına önlemleri almak lazım ufak yaştaki çocuklara izletilmemesi gereken bir dizi.

Squid game dizisi konusu borç batağına girmiş 456 kişi toplayıp 5 parkurdan oluşan oyun oynuyorlar bu oyunlarda iyi olan kazanıyor oyunları kazanamayan eleniyor elendikçe para birikiyor en sona kalan yüklü miktarda para veriliyor.

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Anlikhaber'i kurup kullanıcılara para kazandırmayı hedefledik ve sonunda yaptık sizin yapmanız gereken haberlerinizi ekleyip para kazanmaya başlayabilirsiniz.