Yerli otomobilimiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yerli arabasının 27 Aralık'ta tanıtılacağını söylemesinin ardından araba ilk olsada branda altında da olsa görücüye çıktı.

Yerli otomobilimiz halka tanıtıldı ve oldukça heycanlı geçti, edinilen bilgiye göre 2022 2023 yılları otomobillerimizi trafikte görmeye başlıyacağız.

Şu anda 2 seçenekle tanıtılan otomobilimiz suv ve sedan olarak halka tanıtıldı, otomobillerimizin her iki seçeceğide oldukça başrılı olmuş.

İstanbul büyük şehir belediyesi destek için yerli otomobilimiz için sipariş vermiştir.

Öte yandan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerli araba için ”27 Aralık Cuma günü Gebze'de düşünüyoruz  diye söyledi.

Hergün yerli otomobilimizin 1 görüntüsü paylaşarak aracı halka tanıtıldı bugün ise iç detay görüntüsü paylaşılan yerli otomobil oldukça insanları heycanladırdı gibi gözüküyor.

 

Aracın bataraya ve motor aksamın olduğu görüntü eklenmiştir.

aracın iç dizayın görüntüsü eklenmiştir aracın iç dizynı tam görülmesede oldukça şık duruyor gibi.

Suv aracımızın dış görüntüsü oldukça hoş durmaktadır

Aracımızın iç konsol görünümü oldukşa hoş ve başarılı bir tasarıma sahiptir

Gördüğünüz gibi aracımızda yan aynalar bulunmamaktadır, onun yerine kamera ile ön konsola görüntüleri aktarmaktadır, bu sayede söför gözünü yoldan ayırmadan dikiz aynalarını kontrol edebilecektir.

Sedan aracımızın dıştan görüntüsü oldukça başarılı ve spor durmaktadır

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Anlikhaber'i kurup kullanıcılara para kazandırmayı hedefledik ve sonunda yaptık sizin yapmanız gereken haberlerinizi ekleyip para kazanmaya başlayabilirsiniz.