Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, hastalıkla ilgili yaşadığı süreci anlatırken şöyle dedi

ALİ KEMAL AYAZ İYİLEŞTİ 

Yaklaşık bir aydır yakalandığı Covid-19 pandemisiyle mücadele eden evinde karantinada bulunan Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, bugün itibariyle iyileştiğini  telefonla belirtti.  

Bir süre ayakta ve uzun bir sürede evinde karantinada bulunan Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, amansız hastalığın pençesinden kurtularak iyileştiğini belirtti ve yarın görevinin başında olacağını söyledi.

Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, hastalıkla ilgili yaşadığı süreci anlatırken şöyle dedi: “Hiç kimse bu hastalık bana bulaşmaz demesin. Evet bazı kimselerde hastalık çok hafif seyredebilir.

Ama çoğu zaman inanılmaz ağrılar, halsizlikler, nefes darlığı yaratmaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde, Sağlık Bakanlığımız ve tüm yetkililer devamlı uyarı yapmakta, maske, mesafe ve hijyen’e dikkat çekmektedirler. Lütfen bu kurallara uyalım. Pandeminin sonlandırılmasının tek yolu budur.

Covid-19 testimizin pozitif çıkması ve evde izole olma mecburiyeti yaşadık ama partimiz yine her zamanki gibi çalışmalarını sürdürmüştür. Ufak aksaklıklar olsa da, genel itibari ile ilimizin tüm problemleri ilgili yürütme kurulu başkanlarımız tarafından takip edilmektedir.

Allah nasip ederse yarından itibaren yine sosyal  mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyarak vatandaşlarımızın hizmetine döneceğiz.

Bu süre zarfında bazen ağrılarım artığı için telefonla dahi konuşamaz durumda oluyordum. Ulaşamayan herkezin hoşgörüsüne sığınıyorum. İçinde bulunduğumuz süreç gerçekten sıkıntılı bir süreç, birbirimize destek olmamız gerekmektedir. Ak Parti olarak gece gündüz demeden vatandaşlarımızın her çeşit sorunuyla ilgilenmekte, ülkemizin ve özelde de ilimizin kalkınması için çalışıyoruz.

Şu anda şantiyeler kurulmakta, bugün yarın şehrin pek çok bölgesinde yatırımlar başlayacaktır. Şehrimizin en önemli problemlerindan birisi olan Su ve Kanalizasyon sorunu Sayın Valimiz ve Belediye Başkan Vekilimiz Hüseyin Engin Sarıibrahim’in üstün çabaları ile çözüme kavuşmaya başlamıştır. Kanalizasyon ve su şebekesi için yol ve kaldırımlar tahrip olacağı için yeniden yapılacak ve Iğdır o anlamda bir batı şehri olacak biçimde mimarileştirilecektir.

Parklar, bahçeler için tüm projeler hazırlanmış ve bazıları içinde su ve kanalizasyon hattının çekilmesi beklenmektedir. Ak Parti hükümeti ve Sayın Cumhurbaşkanımız halkımıza tepeden bakan, halkı umursamayan, problemlerini çıkmaza sokan hiçbir yöneticiye sıcak bakmamaktadır. Bu doğrultuda bizlerde gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürecek, 2023 hedefimizi şahlandırarak yolumuza devam edeceğiz. Bu yolda elbette muhaliflerimiz yolumuza taş koymak isteyeceklerdir. Ama biz daha çok kenetlenecek, daha çok vatandaşlarımızın hizmetinde olacak ve daha çok şehrimizin kalkınması için çaba sarf edeceğiz.” Dedi.

Covid-19 hastalığına yakalanan ve iyileşen Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz; “Pozitif çıkan tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Yüce Allah tüm hastalarımızı bir an evvel sağlığına kavuştursun. Bu salgın ülkemizi ve dünyamızı bir an evvel terk etsin. Tekrarlıyorum, lütfen hepimiz kurallara uyalım.” Dedi.

Haber Tahir

Ali Kemal Başkana geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, tüm hastalarımıza şifa diliyoruz.

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi google.com, pub-8523438056916428, DIRECT, f08c47fec0942fa0