Yazın ve Para Kazanın

Online para kazanmak ister misiniz? Web sitemiz anlikhaber, tıpkı sizin gibi okuyucuların çabalarının boşa gitmemesi üzerine inşa edilmiştir. Yazar olarak hiçbir deneyimi olmayan, ancak bir haber eklemeye ve göndermeye karar veren okuyucular için anlikhaber'i aktif ettik.

İnceleme: Eklenen haberlerin kopya olup olmadığı editörlerimiz , ve tamamen yapay zeka ile yönetilen algoritma ile incelemeye alındıktan sonra eklediğiniz haberler, kopya değilse haberiniz hemen yayınlanır, eklenen haberin yayınlama süresi ortalama maksimum 2 saat sürer.

Gösterim: anlikhaber.com.tr sahte gösterimler için gerekli önlemler alma hakkını saklı tutar, sahte gösterim yapan yazarlarımız tespit edilirse, hesapları askıya alınır, kazançları iptal edilir.

Kazanma: anlikhaber.com.tr eklemiş olduğunuz yazınıza ,haberinize göre gösterim sayınıza göre kazançlarınızı hesaplayarak panelinize kazançlarınızı otomotik olarak işlemektedir.

Katılım

Para kazanmak için hesap oluşturmanız gerekli sitemiz tamamiyle ücretsiz olup ücretsiz hesap oluşturup para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Herhangi bir ilgili deneyime sahip olmanıza veya belirli bir niteliklere sahip olmanıza gerek yoktur, ancak şunları yapmanız gerekir:

Oluşturmak

Bazı fikirlerde size yardımcı olmak için, okuyucularımızın en çok sevdiği haberler (ve en çok para ödeyeceğimiz olanlar) sıradışı ve yeni haberlerdir. Web sitemizde sizlerde bizlere katılabilirsiniz ve para kazanabilirsiniz nasılmı: Aklınıza ne gelirse istediğiniz herhangi bir konuda en az 500 kelime olacak şekilde ve tamamen özgün olarak sizde haber ve makale yazabilir, sadece herhangi bir şey hakkında gerçekten şaşırtıcı olan genel bilgiler yazabilirsiniz. Yazınızı onayladıktan sonra, Facebook ve Twitter'da paylaşmak en iyi fikirlerden birisidir.

Eklediğiniz içeriklerin nekadar kaliteli olursa okadar gösterim alacaktır ve bu gösterimlerden kazanç elde edeceksiniz içerik ekledikten sonra sosyal medyada paylaşıp daha fazla okunmasını sağlayıp daha fazla kazanç elede edeceksiniz.

Kazanmak

Yayınlanan her haber için kazanç elde edebilirsiniz sistem eklenen haberler için altta verdiğimiz gibi işler.

Yayınlanan her haber onay sürecinden geçer onaylanmaya uygun olan haber onaylanır ve para kazanılmaya başlanır.

Yayınlanan her haber para kazanma sayacı aynı gün yazmaya başlar, habri yazdığınız gibi aynı gün googlede yerini alması için sosyal medyada paylaşarak okunma sayacını başlatarak hesabınıza  para kazanma sayacı paranızı işlemeye başlar.

Yayınlanan her haber para yazma sayacından geçer her haber okuyan ip adresi için 24 saate 1 sayar 24 saatte 50 seferde okusa haber 1 kere okundu olarak sayar bu işlem sahte okumaların onüne geçmek içindir.

Ödeme Yöntemleri

Para Çekme Yöntemi Minimum Para Çekme Tutarı
Enpara 50,00₺
İş Bankası 50,00₺
Ziraat Bankası 50,00₺
Garanti Bankası 50,00₺
Akbank 50,00₺
Yapı Kredi 50,00₺

Ödeme Oranları

Ülke 1000 Görüntüleme Başına Kazanç
Dünya Çapında Kazanç Fırsatı (Tüm Ülkeler) 15,00₺
Türkiye 15,00₺