Kullanım Şartları

Bu anlaşma, AnlıkHaber sitesinin hizmetlerini verdiği hüküm ve koşulları sağlar. Siteyi kullanırsanız, aşağıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz

AnlıkHaber Site’de dilediği zaman tek taraflı olarak değişiklik, ayarlama ve güncelleme yapma hakkına sahiptir. Bu değişiklikler, ayarlamalar ve güncellemeler Site’de yayınlandığı andan itibaren geçerlilik kazanmış sayılır. İşbu sebeplerle lütfen Site’yi kullanmadan önce Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları metnini dikkatle okuyunuz.

- AnlıkHaber sitemize eklenen haber ve yazılardan haber ve yazıdan ekleyen kullanıcı sorumludur.

- Siteye kayıt olurken bu, aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

- Konunun içeriğinin yeni ve benzersiz olması ve tek bir konunun kelime sayısının 250 kelimeden az olmaması şartıyla, konu, resim veya verilerin başka sitelerden olduğu gibi kopyalanmasına veya aktarılmasına izin verilmez. Diğer haber siteleri ve yabancı sitelerden makaleler için çeviri durumunda, bunları profesyonel ve davranışsal bir şekilde formüle etmeli ve yeniden yazmalısınız.

- Eklenen haber başına kelime sayısı 250 kelimeden az olmamalıdır.

- Yazım veya yazım hataları olmadan iyi içerik yazmayı ve zayıf dilde konumlandırmamayı çalışın.

- Kamu ahlakını ihlal eden herhangi bir konu, resim, video, müzik dosyası veya her türlü dosyayı yayınlamak veya eklemek yasaktır.

- Bilgisayar korsanlığı, bilgisayar korsanları veya başkalarına zarar veren bu tür programlar hakkında konu veya yazı yazmak yasaktır.

- Şiddeti, nefreti, cinsiyeti, mengene, alkol, uyuşturucu, siyasi ya da belirli bir kişisel yaşamla ilgili ya da onu karalayan ya da belirli bir ülkeye ya da kuruma saldıran konular üzerine yazı yazmak yasaktır.

- Yanlış bilgi veya ziyaretçilere yanıltıcı harici bağlantılar yayınlamak yasaktır.

 Telif hakkıyla korunan materyalleri yayınlamak kesinlikle yasaktır ve dosya sahibine bildirmeden herhangi bir dosyayı veya makaleyi silme kararı verme hakkımız saklıdır.

- Görüntülemelerin sayısını artırmak için yasadışı yöntemler kullanılmasına izin verilmez. Bu gerçekleştiğinde üyelik derhal askıya alınır ve üyenin herhangi bir kâr talebinde bulunma hakkı yoktur.

- Gönderilen makale sayısına bağlı olarak 2 veya daha fazla iş günü içinde makaleyi inceledikten ve içeriğin kalitesini bildikten sonra yayınlamaya karar verilmiştir.

- Ödeme isteğinde bulunmadan önce ödeme bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmalısınız, çünkü veriler yanlış ve aktarılmışsa, para tekrar iade edilemez, bu nedenle ödeme talep etmeden önce verilerinizi doğrulamanız gerekir.

- Konu başına her 1000 görüntülemenin fiyatı ziyaret oranlarına göre belirlenir bu oranları görmek için BURDAN sayfasını ziyater edebilirsiniz.

- Makale yazarlarımızın referansları ile sisteme kayıt olan diğer makale yazarları'nın kazandığı tutar kadar %20 extra kar elde edin.

- Hak edişleri tek Bir koldan yönetmek adına ve sistemimize extra Bir mali yük getirmemek adına qnb finansbank'ın altyapısı'nı kullanan En Para bankacılık sistemini kullanıyoruz en para kullanan kullanıcılarımız çok daha hızlı hakediş alabiliyorken başka banka kullanan kullanıcılarımız kullanmakta oldukları bankaların eft sistemine bağlı olarak 1 kaç saat veya 1 kaç gün gecikmeli olarak hakedişlerini almaktadırlar.

- AnlıkHaber ve bağlı kuruluşları, kar kaybı, gelir, veri kaybı, fırsat kaybı veya beklenen tasarruf, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan kayıplar, disiplin zararları veya sitemizin ötesindeki nedenlerden ötürü durmaktan sorumlu olmayacak ve ilgili herhangi bir güvenilir talepte bulunmuyoruz. Gelecekteki hizmetlerimiz.(Her durumda, bu kayıpların beklenip beklenmediğine bakılmaksızın)

- Site yönetimi, kullanıcılara danışmadan sözleşmenin şartlarını herhangi bir zamanda ekleme veya değiştirme hakkına sahiptir.

- Bu sözleşmenin hüküm ve koşullarından herhangi birinin ihlal edildiği tespit edilirse, site idaresi, bir yasak çıkararak veya üyeliği kalıcı olarak askıya alarak uygun önlemi alma hakkına sahiptir.

 

Son Düzenleme: 19.03.2020