Bunu başarırsak seçimden önce seçimi kazanırız" sözleri sonrası AK Parti teşkilatı harekete geçti

Erdoğan'ın "Bunu başarırsak seçimden önce seçimi kazanırız" sözleri sonrası AK Parti teşkilatı harekete geçti

Erdoğan'ın 'Bunu başarırsak seçimden önce seçimi kazanırız' sözleri sonrası AK Parti teşkilatı harekete geçti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "2023 seçim zaferimizin sembolü olacak 23 milyon üye hedefiyle yolumuza devam edeceğiz. Bunu başarırsak seçimden önce seçimi kazanırız" sözlerinin ardından AK Parti teşkilatı harekete geçti. Buna göre 23 milyon üye için seferber olunacak, tüm vatandaşlarla iletişimde olabilmek için kapı kapı gezilecek, küskün partililerin gönlü alınacak.

2023 yılının haziran ayında yapılması planlanan seçimler için tüm partilerin ve liderin hazırlıkları hız kazandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan da resmen Cumhur İttifakı'nın adayı olduğunu ilan edip teşkilatlarına bazı talimatlar verdi.HEDEF 23 MİLYON ÜYE

Çalışmalar özellikle geçtiğimiz günlerde Erdoğan'ın sarf ettiği "2023 seçim zaferimizin sembolü olacak 23 milyon üye hedefiyle yolumuza devam edeceğiz. Bunu başarırsak seçimden önce seçimi kazanırız" ifadeleri üzerine yoğunlaştı. Ak Parti, Meclis'in kapanmasının ardından milletvekillerinden bakanlarına, genel başkan yardımcılarından gençlik ve kadın kollarına kadar tüm teşkilatı 23 milyon üye için seferber edecek.

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Tahir Kavri, Medya Gurubu Iğdır temsilcisi ve Ulusalarası Temsilcisi

Son Haberler
25 Haz 2022 20:22 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi
24 Haz 2022 12:46 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi