Şehit ve Gazi Sendikaları Genel Başkanları Iğdır'da

Şehit ve Gazi Sendikaları Genel Başkanları Iğdır'da

Şehit-Gazi Sendikaları genel başkanları bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Iğdır'a geldi.

Şehit Gazi Sendikaları Genel Başkanı Tayyip Dalgın öncülüğünde Şehit-Gazi Sendikaları Sağlık Genel Başkanı Ahmet Adıyaman ve Genel Başkan Yardımcıları Ayşe Gölçek, Ömer Beytekin, Yeni Büro Genel Başkanı Gazi Orhan Severli, Eğitim Kolu Genel Başkan Yrd. İdris Turan, Iğdır İl Başkanı Hüseyin Yanardağ , Kurum Temsilcisi Gazi Yılmaz Yılmaz ve beraberindeki heyetle beraber Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim’i makamında ziyaret etti. Sendikal alanda yaşanan problemlerle ilgili görüş alışverişi yapıldı.

 Haber Tahir Kavri-Iğdır

             Valilik ziyaretinin ardından MHP İl Başkanı Ersoy İçer ve  Iğdır Şehit-Gazi Dernek Başkanı Ahmet Karadeniz’i de makamlarında ziyaret ederek Iğdır Sağlıkta yaşanan sorunlar gündeme taşındı.

Birçok kurum ve Esnaf ziyaret edildi.

            Şehit Gazi Sendikaları başkanı Tayyip Dalgın yapmış olduğu açıklamada, "Ülkemizin her köşesi bizim toprağımız, bizim insanımız, bizim memleketimizdir. Iğdır da bizim memleketimizdir. Bizlerde kendimizi birer Iğdırlı gibi hissediyoruz. Başta Iğdır’ın Kıymetli Valisi H. Engin Sarıibrahim beyefendi dahil olmak üzere tüm yetkililere teşekkürlerimi sunarım" dedi.

                  Şehit Gazi-Sen Sağlık Genel Başkanı Ahmet Adıyaman ise, “Bize destek olan değerli üyelerimize teşekkürler. Bundan sonra her fırsatta Iğdır'a gelerek üyelerimizle istişare edeceğiz. Sağlıkta yaşanan sıkıntılara çözüm buluncaya kadar mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.