HTC, metaverse odaklı Desire 22 Pro akıllı telefonunu tanıttı

HTC, söz verdiği gibi, metaverse'i ele geçirmesi üzerine inşa edilmiş yeni bir akıllı telefon tanıttı. En büyük satış noktası, HTC'nin bu yılın başlarında tanıttığı metaverse ekosistemi Viverse ile bağlantısı. Şirket, kullanıcının telefonun tarayıcısını kullanarak Viverse topluluklarını ziyaret edebileceğini veya sanal gerçeklikte keşfetmek için bir HTC Vive Flow başlığıyla eşleştirebileceğini söylüyor.

HTC Desire 22 Pro kesinlikle orta sınıf bir telefon. Qualcomm'un Snapdragon 695 5G SoC'si tarafından desteklenen 120Hz'de çalışan 6,6 inçlik bir ekrana (1.080 x 2.412 piksel) ve 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına (microSD kart ile genişletilebilir) sahip.

Arka tarafta, f/1.79 diyafram açıklığına sahip 64 megapiksel sensör, f/2.4 diyafram lensli 13 megapiksel kamera ve f/2.4 diyafram açıklığına sahip 5 megapiksel derinlik algılayıcı atıcıdan oluşan üçlü bir kamera dizisi bulacaksınız.

Diğer hızlı vuruş özellikleri arasında 32 megapiksel f/2.0 ön kamera, NFC, Bluetooth 5.1, 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi (2.4 ve 5 GHz), USB-C bağlantısı ve 4520 mAh pil yer alıyor. kablosuz şarj ve ters kablosuz şarj ile. Kutudan çıktığı haliyle Android 12 çalıştırarak gönderilecek ve sıvı ve toza karşı IP67 derecesi taşıyor.

Tüm bu metaverse olayının nasıl sonuçlanacağını tahmin etmek için hala çok erken. Birçok şirket lider platform sağlayıcısı olmak için yarışıyor, ancak bu aşamada, parçalanmanın herkesi önemli bir çekiş elde etmekten alıkoyması giderek daha olası görünüyor.

HTC Desire 22 Pro, Tayvan ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere belirli pazarlarda ön siparişe açıldı. Fiyatlandırma, 1 Ağustos'ta gönderilmesi planlanan ilk sipariş dalgasıyla 399,00 £ (yaklaşık 487 $) ile başlıyor.

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Anlikhaber'i kurup kullanıcılara para kazandırmayı hedefledik ve sonunda yaptık sizin yapmanız gereken haberlerinizi ekleyip para kazanmaya başlayabilirsiniz.