Nvidia, dünyanın en hızlı oyun monitörünü ortaya çıkardı: Asus Rog Swift 500Hz

Nvidia, 360Hz'i nispeten salyangoz gibi gösteren yenileme hızına sahip bir Asus monitörünü duyurmak için Computex 2022 açılış konuşmasını kullandı: Asus Rog Swift 500Hz. Nvidia, bunun, özellikle eSporlar için tasarlanmış yepyeni bir panel türü kullanan dünyanın ilk 500Hz G-sync monitörü olduğunu söylüyor.

Boyut, çözünürlük ve mükemmel renk üretimi gibi unsurlar eSpor hayranlarına ve profesyonellerine yönelik olduğundan, Rog Swift 500Hz için en önemli öncelikler değil . Bu, bir TN paneli kullanan 1080p çözünürlüğe sahip 24 inçlik bir ekrandır.

Bununla birlikte, monitör, maksimum hareket netliği sağlamak için Nvidia'nın tamamen yeni bir E-TN (Esports TN) paneli dediği şeye sahiptir. Cihazın tamamı, G-Sync Esports Modu ve Nvidia Reflex Analyzer desteği gibi özelliklerle daha düşük gecikme süresi sunmak için oluşturuldu.

Nvidia, G-Sync Esports ekranlarının daha da hızlı olduğunu, daha düşük tepki sürelerine sahip olduğunu ve CS: GO, Valorant, Overwatch ve Rainbow Six Siege gibi rekabetçi oyunlar için özel olarak ayarlandığını söylüyor. Bu arada Nvidia Reflex Analyzer, oyun ve toplam sistem gecikmesini analiz etmek için kullanılan bir donanım ve yazılım araçları koleksiyonudur ve sistem yanıtını optimize etmek için oyunculara gecikme bilgisi sağlar.

Asus Rog Swift 500Hz'in rekabetçi oyunlara ve eSporlara ilgi duymayanlara hitap etmesi pek olası değil ama yine de bir oyun monitöründe görmek inanılmaz derecede etkileyici ve düşük gecikme süresi ve minimuma değer verenler için cazip bir satın alma olacak. hayalet

Fiyat konusunda henüz bir bilgi yok, ancak böyle özel bir ürünün boyutuna ve çözünürlüğüne rağmen oldukça yüksek bir prim taşımasını bekleyebiliriz.

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Anlikhaber'i kurup kullanıcılara para kazandırmayı hedefledik ve sonunda yaptık sizin yapmanız gereken haberlerinizi ekleyip para kazanmaya başlayabilirsiniz.