Azerbaycan Milletvekilleri Ve Türk Ağsaggallılar Grubu AK Parti'ye Sürpriz Ziyaret

Azerbaycan Milletvekilleri ve Türk Ağsaggallılar Grubu AK PARTİ İl Başkanı Ali Kemal AYAZ’ı Makamında ziyaret etti.

Ak Parti il Başkanı Ali Kemal Ayaz’ı makamında ziyaret eden  Türk Ağsakkallar Gurubu ve Azarbaycan  Milletvekili Prof. Dr. Hikmet BABAOĞLU, konuşmalarında Türkiye ve Azerbaycan’ın bölünmez iki kardeş olduğunu, Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a karşı Azerbaycan’ın çok büyük bir sevgi ve saygı duyduğunu, İl Başkanı olarak sizlerin Cumhurbaşkanı burda temsil ettiğinizden dolayı sizlere de çok büyük bir sevgimiz vardır ifadelerinde bulundu.Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal AYAZ’ da Anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları kaydetti;  Azerbaycan’a bizler büyük bir sevgi ve saygı beslemekteyiz. Sizleri burda görmek bizleri çok mutlu etti.

Bizler artık biriz. Şuşa Beyannamesinde iki Cumhurbaşkanımız birliğimizi bir kez daha dünyaya duyurdu İfadelerinde bulundu.

Ak Parti il Başkanlığı ziyaretine Türk Ağsaqqalları Birliğinin (taib) başkanı akademik Sudeif İmamverdiyev Milletvekilli Prof.Dr. Hikmet Babaoğlu Milletvekili Prof.Dr Elşad Mirbəşiroğlu Türk Ağsaqqalları Birliğinin Teşkilat Komitesinin üyesi akademik Sabir Tağıyev Türk Ağsaqqalları Birliğinin Teşkilat Komitesinin üyesi, şair Şöhlet Efşar Türk Ağsaqqalları Birliğinin Teşkilat Komitesinin üyesi, Missiya Media Grubunun yönetim kurulu başkanı Nicat Dağlar katıldı.  Ziyaret hoş sohbetin ardından hatıra resmi çekilmesiyle son buldu.

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Tahir Kavri, Medya Gurubu Iğdır temsilcisi ve Ulusalarası Temsilcisi