Gülay Aras, Eşi ölmüş bir dul kadın olabilirim

Eşi ölmüş bir dul kadın olabilirim, hiç evlenmemiş veya evlenip boşanmış da olabilirim. Sevgilimle yaşayabilirim.

Flört de edebilirim. Bir anne olabilirim ya da olmayabilirim. Mini etek giyebilirim ya da türban takabilirim. Gece dışarı, sabah koşuya, tek başıma tatile çıkabilirim, günlerce evimden adım atmayabilirim. Çalışabilirim ya da ev kadını olabilirim.

Denize bikini ya da tesettürlü mayo ile girebilirim. Sırf keyfim istiyor diye muhteşem yemek yapabilirim ya da canım istemiyor diye hiç yemek pişirmeyebilirim... Ben eteğimi değiştirmeyeceğim, etek giydim diye aranıyorum sanan kişi sen kafanı değiştireceksin.

Evli değilim “başımda bir erkek yok” diye gece eve geç geldiğimde perdenin arkasından cık cık yaparak beni gözetleyen komşu, sen perdeni kapatacaksın. Denizde beni süzen kişi , ben denize girmekten vazgeçmeyeceğim sen önüne döneceksin.

Artık seninle olmak istemiyorum dediğimde üzerimde hak iddia etmeye çalışan kişi , sen yoluna gideceksin; çocuk doğurmuyorum dediğimde “aaa ne demek çocuk yapmam” diyen politikacı, sen işine bakacaksın. İnsanlara kadın işi- erkek işi diye rol biçenler, paylaşmayı öğreneceksiniz!!! Biz önce insanız...!

Tüm kadınlar adına sesimi yükseltiyor ve ben de sizi davet ediyorum. Haber Tahir Kavri

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Tahir Kavri, Medya Gurubu Iğdır temsilcisi ve Ulusalarası Temsilcisi

Son Haberler
25 Haz 2022 20:22 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi
24 Haz 2022 12:46 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi