TEMİZLİK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

TEMİZLİK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

Iğdır  Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş ve eş Başkan yardımcısı Halis Güney, korona virüsle (COVID-19) mücadele kapsamında sahada yer alarak vatandaşın sağlığını korumak amacıyla yoğun mesai harcayan temizlik personeline teşekkür ederek Ödüllendireceğini söyledi.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs için gerekli tedbirleri alan Iğdır  Belediyesinden örnek teşkil edilecek bir hamle daha geldi.

Covit-19 ile mücadele ederken,hayatlarını yaşamlarını riske atarak görevlerini yerine getirmeye çalışan sağlık personelleri gibi şehrimizde gece gündüz çalışarak halkın sağlığını esas alan ve yüreklerini ortaya koyan temizlik personelininde asla unutulmaması gerektiğini ifade etti.

"Korona virüsle Topyekun Mücadele Ediyoruz"

Eş Başkan Akkuş, Korona virüs ile mücadele kapsamında tıpkı sağlık çalışanları gibi hijyen, temizlik ve dezenfekte işlemlerini özveriyle yürüten personelimize teşekkür ediyorum" dedi. 

Belediye personelinin korona virüsü yok etmek için aralıksız bir şekilde mücadele ettiğini belirten Eş Başkan Yaşar Akkuş; "Gece gündüz sağlıklı ve temiz bir kent sunabilmek için çalışan arkadaşlarımızın yükü korona virüs sonrası çok daha fazla arttı. Virüse karşı birebir maruz kalma riskleri de oldukça yüksek. Çalışma arkadaşlarımıza bir ziyaret gerçekleştirerek, küçük bir moral desteği sağlamak istedik. Personelimizin motivasyonunu artırmak için ödüllendireceğiz. Belediye olarak virüs tehdidini ortadan kaldırmak için var gücümüzle, soluksuz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşehrilerimizin de bizlere yardımcı olmalarını bekliyoruz. Ellerinden geldiğince sosyal mesafeyi korumaları, temizliklerine dikkat etmeleri ve mümkünse evlerinden çıkmamaları virüsün yayılmasını engelleyecek ve durdurulmasına yardımcı olacaktır dedi.

Haber Tahir Kavri

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Tahir Kavri, Medya Gurubu Iğdır temsilcisi ve Ulusalarası Temsilcisi

Son Haberler
26 Haz 2022 13:22 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi
26 Haz 2022 9:05 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi
25 Haz 2022 20:22 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi
24 Haz 2022 12:46 Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi