YARDIMLARINIZI YAMYAMLARA KAPTIRMAYINIZ

YARDIMLARINIZI YAMYAMLARA KAPTIRMAYINIZ

ÇOK SAYIDA KURULAN VAKIF DERNEKLERE YARDIM BAĞIŞLARINIZ KAPTIRMAYINIZ

İstanbul'da ne kadar yamyam vakıf dernekleri  varsa, zengin işadamların  peşine düşerler... Çünkü işadamların hem büyük bağışlar, hem de sıfırdan sermayesiz kurulan derneklerine büyük kazançlar sağlar. Siz siz olun, lütfen bağışlarınızı bu sahtekarlara, sözde yardım vakıflar tüccarlarına, yardım bağışlarınızı sömürücülerine kaptırmayın. İşadamlarımızın verilen yardım bağışlarınızı verilmesi gereken tek yer, her zaman olduğu gibi SYDV. Kurumlardır.

VE MEHMETÇİK VAKFI'NDAN ŞAŞMAYIN

Mehmetçik Vakfı'ndan şaşmayın. bağış parasınızı vakfın banka hesabına yatırın ve içiniz rahat etsin. O yolla hem yardımlarınızı sizin adınıza bütün SYDV Kurumu ve gerekler yerine getirilerek yere ulaşmak sevaplardır, hem de elde edilen gelirle şehit ailelerine, gazilere yardım eli uzanacak. Onların çocukları okutulacak, ihtiyaçları giderilecek. İstanbul'da çok vakıf dernekler açılmış hepsi yamyamlar gibi ceplerine düşkündür.

YAMYAMLAR PUSUDA

Yamyamlar pusuda bekliyor. Bazıları vakıf, bazıları yardım derneği adı altında örgütlenmiş. Bağışlarınız için şimdi iştahla ellerini oluşturuyorlar. Sizin karşınıza binbir yalanla çıkıyorlar ve çıkacaklar. Kaptırmayın, onlara katkıda bulunmuş olmayın.

İlimizin adına vakıf dernekler kurumunun kime ne faydası olmuşki? bugune kadar adından başka birşeyini görmedik. Çok yardımseverim diye de dolaşırsın artık ortalıkta! Alooo))))

İlimizin adına kaç tane vakıflar dernek açılmıştır? Haberiniz varmı? Benim saf vatandaşlarım Tahir Kavri, burda! Devamı gelecek...

Haber Tahir Kavri

Bu haberi beğendiniz mi? Bültenimize katılarak haberdar olun!

Yorumlar

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Yazar Hakkında

Tahir Kavri, Medya Gurubu Iğdır temsilcisi ve Ulusalarası Temsilcisi